Beauty Zone

Ultradźwięki

2011-08-30

Działanie fal ultradźwiękowych opiera się głównie na działaniu mechanicznym , termicznym i chemicznycm. Podczas zabiegu na skórę przykładana jest sonda emitująca fale ultradźwiękowe w celu zwiększania penetracji produktami aktywnymi. Ciepło wytwarzane przez ultradźwięki wnika głębiej w tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie. W tym czasie głęboki i delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. Ultradźwięki ułatwiają penetrację substancjom  leczniczym i preparatom które działają uszczelniająco  na naczynia krwionośne ( przyspieszają leczenie trądziku pospolitego i  różowatego), a także preparatom nawilżającym, odżywczym, regenerującym skórę suchą, niedotlenioną, wiotką, poszarzałą, zmęczoną i dojrzałą. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry oraz stymulacja mięśni i zlikwidowanie przebarwień.

 

Ciało:

Mikromasaż ultradźwiękowy wprawia w ruch cząsteczki tłuszczu i zalegające w komórkach pozostałości przemiany materii, jest to tzw. efekt mechaniczny. cząsteczki tłuszczu i toksyn przesuwane są do kanałów limfatycznych i tą droga usunięte z organizmu. Oczyszczenie skóry z toksyn powoduje podwyższenie produkcji kolagenu. Skóra staje się gładsza i lepiej napięta.

 

Twarz:

Odmłodzenie twarzy, szyi czy dekoltu składa się z serii zabiegów. Zmarszczki ulegają spłyceniu, a owal twarzy wygładzeniu. Już po jednym zabiegu widać wyraźną poprawę.

KONTAKT ul. Wałowa 5, II piętro
33-100 Tarnów
tel. 793 715 799
AKTUALNOŚCI Nowy cennik
Od 8/01/2017 roku obowiązuje nowy cennik usług.  
PROMOCJE Pakiet ślubny LAST MINUTE dla Panny młodej
                                   Pakiet...
czytaj dalej
facebook